ogród dla ciebie

dom i ogród

Doniczkowa rewia mody / Flowers in pots ideas

6 Komentarzy

Lubię fotografować kwiaty w donicach. Niektórzy ludzie potrafią dobrać styl donicy do rodzaju kwiatów jakie będą w niej rosły.  Znalazłam pare takich kompozycji od których trudno było oderwać wzrok. Kwiaty w donicach to świetny pomysł na dekorację takich miejsc jak balkon, taras, patio,wejście do domu, poniższe  zdjęcie pokazuje że nawet można zawiesić na ścianie. Dla tych którzy nie mają czasu na pielęgnacje ogródków, taki kwiat w donicy może być świetnym rozwiązaniem bo nie wiele wymaga, trzeba go tylko podlać a będzie kwitł całe lato. Jak zawsze załączam pare fotografii, tym razem kwiatów w donicach które „wpadły mi w oko” i nie łatwo chciały z niego wyjść.

 

 

 

Życzę miłego dnia.

Autor: aneta

Nature is painting for us, day after day, pictures of infinite beauty, if only we have the eyes to see it. J. Ruskin

6 thoughts on “Doniczkowa rewia mody / Flowers in pots ideas

  1. Wszystkie na wybiegu. Mogą śmiało konkurować z Naomi Campbelle, czy choćby Joanną Krupą:-)

  2. Bardzo piekne. Ja też lubię kamienne donice.I metalowe. Nie lubię tylko plastiku. Ale mam plastikowe skrzynki za oknem (nie mam balkonu). Żeby nie widzieć plastiku owinęłam je drewnianym płotkiem. Wygląda to jak ogródek przylepiony do ściany. Przy okazji zrobię zdjecie. Fajny pomysł takie podglądanie ogrodów!

    • Ja też nie lubię plastików, ale mam takich pare doniczek plastikowych które wcale nie wyglądają źle, były dużo tańsze od tych glinianych więc wziełam. Pozdrawiam

      • Doniczki teraz często sa bardzo drogie – zwłaszcza te zdobione albo ceramiczne. Gdybym miała dom to tez bym robiła taką rewię mody doniczkowej 🙂 Miłego dnia!

  3. -kocham oglądać ogrody,a co do donic to widziałam kwiaty w takich jak stary duży but(oczywiście odpowiednio przygotowany),stare wiaderka i balie i inne różności-muszę przyznać ,że wyglądały pieknie….
    😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s